Manifest.

Jsme současný městský festival v Plzni. Respektujeme prostředí, do něhož přicházíme, a na 10 dní v roce mu přinášíme nový kulturní rozměr. Zajímáme se o progresivní a alternativní hudbu, podporujeme lokální designéry, zprostředkováváme mezinárodní setkávání a bojujeme proti předsudkům například na festivalu národnostních menšin. Máme rádi divadlo v ulicích, storytelling a hry se slovy. Baví nás někdy úplně vypnout při silent DJs. Oživujeme veřejný prostor s respektem k místu i jeho obyvatelům. A vstup máme zdarma.

Živé koncerty.

Dáváme prostor současné progresivní a alternativní scéně, objevujeme nové interprety, rozšiřujeme obzory skrze nejrůznější žánry. Nabízíme aktuální hudební pohledy, zveme zajímavá česká i zahraniční jména. Program začneme zveřejňovat již brzy.

Máme rádi divadlo v Proluce.

Divadlo patří nejen do historických budov, ale i do ulic a parků. A my ho chceme zprostředkovat jak těm nejmenším, tak i těm větším dospělým.. Letní pohádky a pouliční představení v Proluce pro děti i jejich rodiče.

Silent DJs.

Sluchátka na uších, hudba v hlavě, večírek kolem. Silent každý večer pod širým nebem s výběrem těch nejlepších DJs.

Bar & Burgers.

Vychlazená plzeň na čepu, Gin a Tonic bar i poctivé burgery z českého masa. Nabídku najdete zde.

Doprovodný program

Zajímáme se o to, co se děje kolem nás. Zajímá nás dialog s vámi. Diskuze na aktuální témata. Proto nabízíme široký doprovodný program plný besed, workshopů a také food festival národnostních menšin Babylon nebo třeba MINT Fashion Market.